Svet-Stranek.cz
provádíme nejen sádrokartonářské práce - kvalita za nízkou cenu
SÁDROKARTONÁŘSKÉ PRÁCE

SÁDROKARTONÁŘSKÉ PRÁCE - SUCHÁ VÝSTAVBA:provádíme nejen sádrokartonářské práce - kvalita za nízkou cenu

SÁDROKARTONÁŘSKÉ PRÁCE - SUCHÁ VÝSTAVBA

Provádíme i výstavbu na klíč od A po Z

Vítejte na našich stránkách jsme firma zaměřená na sádrokartonářské práce (suchá výstavba)

Sádrokartony - jistě jste se s tímto pojmem již setkali, ale netušíte co se pod ním skrývá?

Jedná se o suchý způsob zdění, kterým lze levně a jednoduše zrekonstruovat či upravit nebo zateplit Váš interiér.
Bez větší námahy a nepořádku lze snížit stropy, zateplit byt či rekonstruovat celý interiér.
Důležité je vědět, že Sádrokartony neslouží jako nosná konstrukce, ale je vhodný hlavně pro vnitřní potřebu.Sádrokartony jsou tvarově stálé a odolné.Jednoduše se do něj instalují nejrůznější typy osvětlení, vytvářející v místnostech příjemnou atmosféru.Lze s jeho pomocí vytvářet jedinečné řešení interiéru.

Varianty sádrokartonu:

Možná Vás to zarazí,ale sádrokartony lze použít i v koupelně nebo kuchyni, což nám dává lepší možnosti úpravy našeho bytu. V koupelně a kuchyni se používá jiný typ sádrokartonových desek než v ostatních místnostech, to kvůli vyšší vlhkost. Se Sádrokartony je možné vybudovat policové systémy, nejrůznější zapuštěné skříňky,například prostorové předěly mezi jídelnou a kuchyní nebo i spížní skříň.
Sádrokartony nabízí spoustu variant využití a dnešní stavebnictví se už bez něj neobejde, neboť se s ním setkáváme na každém kroku.
Při rekonstrukcích starých bytů lze sádrokartony využít např. k rozdělení velkých prostor, nebo naopak vytvořit z něj výklenky, příčky a předěly k zakrytí nevzhledných zákoutí či různé police apod. Důsledkem toho vznikne jedinečné řešení Vašeho interiéru.

Zajímá Vás na kolik Vás přijde práce? Stačí nám napsat nebo zavolat a mi Vám spočítáme zdarma kalkulaci a navrhnem nejlevnější řešení.
http://www.pagerank.cz/optimalizace.php?kod=sadrok arton.krasa
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK